title

Nuka Decor, 15 yıllık iş deneyimi ve birikimi ile müşteriye özel projeler, hazır mutfak, kapı, giysi dolabı, banyo çözümleri sunmaktadır.

Genç ve dinamik ekibi ile yüksek standartlarda ve ileri teknoloji ile hizmet vermeyi kendine amaç edinerek müşteri isteğine uygun, tasarımdan uygulamaya kadar olan süreçte, estetiğe ve ergonomik ihtiyaçlara uygun üretimler gerçekleştiriyoruz.

Nuka Decor, müşterileri için düşünür, araştırır, analiz eder, konseptlerin ve ihtiyaçların belirlenmesine yardımcı olur. Talep olmaksızın, yaşam alanınızdaki zafiyetleri tespit ve tedarik eder, çözümler sunar.

Yüksek kalitede hizmet ve müşteri memnuniyeti esasına dayalı işler yürüten Nuka Decor, sektöründe bölgesinin en iyi temsilcileri arasındadır.

Maltepe, Kartal bölgesinde hazır mutfak ve hazır banyo hizmetinin yanında müşteriye özel tasarımlar sunabilen sirketimiz modern ve şık modellerinin yanı sıra klasik hatlarla bezeli modelleri de bünyesinde barındıyor.

Şirketimiz, tüm projelerinde müşteri memnuniyetini ve her işin kendisinin referansı olması ilkesini benimsemiştir. Bu gaye ile hareket edildiğinde yapılan tüm işler bir sonraki iş için referans niteliği taşımaktadır.

Nuka Decor değerli müşterilerine mutlaka onların isteklerinin en iyisini en uygun fiyatlarla sunmayı taahhüt eder.

HAKKIMIZDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN

Adres: Cevizli Mahallesi, 34846, Bağdat Cd. No:45 D:530-532, 34846 Maltepe/İstanbul

Telefon: (0216) 371 04 34

Mail: [email protected]

Kaliteli hizmet felsefesi ile hayatın her alanında yanınızda!

X