Nuka’dan Banyo Dekorasyon Fikirleri: Ahşap Banyolar

Banyo dekorasyonu için en önemli unsur dekorasyon için kullanılacak yapı malzemesidir. Banyo dekorasyon fikirleri için ilham kaynağını genelde banyoda kullanılacak yapı malzeme oluşturur.

Yapı malzemesi tüm dekorasyonun havasını değiştireceği gibi işlevsellik için de çok önemli rol oynar. Banyolar sık sık dekore edilen alanlar olmadığı için seçilen yapı malzemesinin kalite olması büyük önem arz eder. Bu nedenle seçilecek yapı malzemesinin hem ısıya hem suya hem de zamana karşı dayanıklı olması gerekir.

Ahşap modası geçmeyen nadir dekorasyon yapı malzemelerinden biridir. Her dönem moda olan ve dekorasyonun olmazsa olmazlarından olan ahşap, artık banyolara da şık bir hava katıyor. Banyonuzda hem doğal hem dayanıklı hem de şık bir dekorasyon tercih etmek istiyorsanız ahşap modeller tam size göre!

Nukadecor.com olarak hazırladığımız ‘’Nuka’dan Banyo Dekorasyon Fikirleri’’ yazı dizimizin ikinci yazısında banyo dekorasyon fikri olarak ahşabı konu edindik. Birbirinden şık ve modern  ‘’Ahşap Banyo’’ modellerine nukadecor.com’dan ulaşabilirsiniz!

  • Klasik bir banyo dekorasyonu istiyorsanız dekorasyon yapı malzemesi olarak ahşap tercih edebilirsiniz. Ahşabın modası hiç geçmediği için klasik şıklığını her daim korur.
  • Ahşap tek başına kullanılabildiği gibi birçok dekorasyon malzemesi ile de kombine edilebilir. Banyo dekorasyonu için belirlediğiniz tarzın odak malzemesini ahşap; diğer malzemelerini ise taş döşeme, doğal taş döşeme veya taş görünümlü mermer olarak tercih ederek ortaya daha modern, farklı ve şık bir dekorasyon çıkarabilirsiniz.

banyo dekorasyonu

  • Ahşap diğer yapı malzemelerine göre daha uzun ömürlüdür. Uzun vadede sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile banyo dekorasyonu için ahşabı tercih edebilirsiniz.
  • Banyo dekorasyonu için kullanılacak yapı malzemesinin banyonun tarzını belirlemesinin yanı sıra birçok önemli etkisi de söz konusudur. Ortamın sıcaklığını, soğukluğunu ve hijyenik yapısını da etkiler. Ahşap her anlamda tatmin edici bir yapı malzemesidir. Hem ortamın sıcaklığını dengeler hem de temizlik açısından hijyeniktir.
  • Banyonuzda ahşabı kullanacağınız alanlar oldukça çeşitlidir. Banyo dolabı, banyo rafları, çamaşır makinesi dolabı, küvet dekorasyonu ve lavabo altı dolabı için ahşabı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

banyo dekorasyonu

  • Doğal ahşaplar dışında son yıllarda oldukça popüler olan birçok renkli ahşap modeli de mevcuttur. Banyo dekorasyonu için tarzınıza uygun birçok renkli ahşap modeline ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Küçük Oturma Odası Dekorasyonu İle İlgili 7 İpucu

Banyo dekorasyonu için en önemli unsur dekorasyon için kullanılacak yapı malzemesidir. Banyo dekorasyon fikirleri için ilham kaynağını genelde banyoda kullanılacak...
Devamını Oku

Otel Mobilyaları ve Lüks Otel Dekorasyonu

Banyo dekorasyonu için en önemli unsur dekorasyon için kullanılacak yapı malzemesidir. Banyo dekorasyon fikirleri için ilham kaynağını genelde banyoda kullanılacak...
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X